Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ткач В.І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Ткач В.І. 
Аморфізація розплавів метал-металоїд при швидкому охолодженні і еволюція аморфних фаз при нагріві: Автореф. дис... д-ра фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.І. Ткач ; Донец. фіз.-техн. ін-т ім. О.О.Галкіна НАН України. — Донецьк, 2003. — 40 с.: рис. — укp.

З використанням оригінальної термоелектричної методики на базі сплавів метал - металоїд на основі заліза, нікелю та кобальту, а також надпровідних металооксидів визначено емпіричні залежності між основними параметрами методу спінінгування обмеженого потоку розплаву, швидкістю охолодження стрічок та їх товщиною. Установлено механізми процесів структурної релаксації стекол і визначено їх вплив на властивості переважно за температур поблизу температури склоподібного переходу. Одержано аналітичні рівняння, які описують кінетику кристалізації стекол, контрольовану дифузією на межі поділу та в об'ємі, а також розміри зерен у закристалізованих стеклах залежно від швидкості неперервного нагріву. Оцінено термодинамічні та кінетичні параметри, які контролюють швидкості зародження та росту кристалів у стеклах. Визначено механізми впливу термічної передісторії та релаксаційних процесів у розплавах та стеклах на кристалізацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В372.4,022 + В372.3,022
Шифр НБУВ: РА327053

Рубрики:

      
2.

Ткач В.І. 
Гетерополіаніони структури Кегіна як аналітичні реагенти на азотвміщуючі органічні речовини: Автореф. дис... д-ра хім. наук: 02.00.02 / В.І. Ткач ; Укр. держ. хім.-технол. ун-т. — Д., 1999. — 35 с. — укp.

Обгрунтоване використання гетерополіаніонів структури Кегіна як аналітичного реагенту на азотвміщуючі органічні речовини та застосування малорозчинних асоціатів, що утворюються, як електродно-активної речовини при розробці чутливих іоноселективних електродів (ІСЕ), зворотних до визначених органічних катіонів. Наведені практичні рекомендації по прогнозуванню складу мембрани ІСЕ в залежності від розмірів і заряду органічного катіону, гетерополіаніонів, природи та розчинності електродноактивної речовини у воді та в мембранних розчинниках-пластифікаторах, природи матриці та впливу таких рівноважних процесів, як іонний обмін, іонний перенос та екстракція на перерозподіл потенціалвизначеного іону на межі розподілу мембрани ІСЕ - розчин. Розроблено комплекс чутливих, експресних методик визначення азотвміщуючих органічних речовин в фармацевтичних формах, об'єктах навколишнього середовища та в промисловій продукції методами потенціометрії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г237-4

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського